Co bylo a bude za novinky...

Tady máte možnost zjistit, které novinky přinesly konkrétní značky v kterém roce. Omezil jsem se jen na svět zvířat. Piráty, rytíře, fantasy atd. nesbírám, tak se jim nevěnuji. Budu se postupně snažit přidávat starší roky, ale zatím od 2009 - 2013. Tak snad se vám tyto archivní přehledy budou k něčemu hodit :))

Chcete-li posoudit a komentovat, tak se můžete mrknout a podělit o komentář :)

Diskusní téma: Co bylo a bude za novinky...

Datum: 30.10.2014

Vložil: Víťa (Safari pod Klíčem)

Titulek: Novinky

Z novinek zatím u mě vede Safari Ltd, jejich losi a medvědi grizzly mě nadchnuli. Schleich ale vyrobil několik modelů, které v mojí sbírce nesmí určitě chybět (ara, krokodýl, aligátor a hadi).
Jinak jsem hodně zvědavý na Collectu.

Datum: 24.12.2014

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Novinky

No... mě opět odrovnala CollectA... jejich sob, orangutam, chiru... ty prostě musím mít :) Papo, tam chci snad úplně vše!! U Schleich se také najde pár kousků. Mojo zatím nepřesvědčilo a Safari Ltd., to je moje srdcovka, takže... losi, medvědi a skot jednoznačně!!!

Datum: 14.11.2012

Vložil: Robert

Titulek: Schleich 2013

No tedy! Musím se omluvit za kritiku značky Schleich v posledních několika hubenějších letech, protože novinky vypadají parádně! Zřejmě to potvrzuje teorie nebo informace o tom, že Schleich plánuje výrobu na 3 roky dopředu. To by vysvětlovalo, že včas nezachytili dravý nástup Collecty, Mojo a dalších značek, které se daly cestou co možná nejrealističtějších modelů. Co se týče komunikace se zákazníky tak to je samozřejmě druhá věc a zlepšení by bylo žádoucí, ale pokud budou v dalších letech takto pokračovat, zlepší rozmanitost druhů a udělají mi novou řadu prehistorických savců tak se pokorně vracím jako jejich věrný fanoušek.

Datum: 15.11.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Schleich 2013

S tím prošvihnutím nástupu Collecty plně souhlasím... U Schleich asi nečekali, že by se Collecta během dvou let takhle vyšvihla a určitě jim to dost komplikuje plán... Ale na stranu druhou, je to dobře. Schleich se zastavil na tom co letí a zdá se, že začali lenivět... Doby, kdy vytvářeli zajímavé druhy (pižmoň, kamzík bělák, zubr, mravenečník, přímorožec,...) jsou pryč a začali až moc opakovat stejná zvířata dokola a jednoduše potřebují konkurenci. A taky trochu seříznout jejich monopol. Jsem vděčný za nové zebry, protože ty jsou nejlepší na trhu!!!, Ale čtyři zebry Schleich nezachrání... U mnoha figurek pro rok 2013 je vidět velké zlepšení, ale stačí to na zatraceně kvalitní Collectu a stoupající Mojo??

Datum: 11.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Novinky

Collecta je čím dál tím zajímavější, navíc jako by četli sběrateli myšlenky, akorát se sháněním figurek je to u nás slabší. Co se týká Schleicha, tak mám pocit, že jim dochází fantazie, chybí úplně nové druhy zvířat. Prostě nakonec nám nezbude nic jiného, než objednávat ze zahraničí.

Datum: 12.11.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Novinky

Mě překvapuje strategie Schleich, která je po všech těch letech stále neprůhledná... Jsou na scéně více jak 75 let a přesto jim pořád nějak chybí kontakt se zákazníkem. Zvířata vytvářejí podle zvláštního klíče a troufnu si říct, že nejkreativnější a nejlepší byly jejich modely v dekádě 1995 - 2005.

Datum: 10.11.2012

Vložil: Ťupy

Titulek: Novinky

Collecta se letos opravdu vytáhla... Vytvořili krásné modely neobvyklých zvířat. O takovém vlku hřivntém bychom si u Schleich mohli nechat jen zdát. Pokud to takto půjde dál, Schleich se bude moci jít zahrabat... Škoda jen, že Collecta u nás není zrovn nejdostupnější značka :(

Datum: 10.11.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Novinky

Musím s tebou souhlasit. Co tak čtu různé diskuze, tak Schleich ztrácí na popularitě a to ve velkém! Mám známého, který je v přímém kontaktu s lidmi od Collecty a říkal, že zkusí vyzjistit jak je to se zastoupením v Evropě, protože to nebude jen problém ČR.
Ale je pravdou, že to bude už třetí rok, co jsou novinky od Collecty nepřekonatelné!!

Přidat nový příspěvek