Virtuální projížďka mojí sbírkou

Jelikož má sbírka už čítá pár stovek modelů a v současné době je YouTube dobrým pomocníkem, tak jsem se rozhodl poskytnout vám velice osobní pohled na moji sbírku a trochu vás nechat projet se mými pěti vytrínami :)

Je to pro mne novinka, protože jsem nikdy neměl potřebu tvořit videa a určitě by k tomu bylo vhodné jiné zařízení, ale můj foťák je pro tento účel zatím dostačující. Tak se nenechte rušit a mrkněte na moji sbírku ve třech videích :)

Stav sbírky ke dni  3. 1. 2016

 

Diskusní téma: Virtuální projížďka mojí sbírkou

Datum: 08.02.2017

Vložil: Víťa (Safari pod Klíčem)

Titulek: Příjemná projížďka

Nejsem moc zvyklý chválit, ale projížďka vitrínami se mi moc líbila. Také se mi líbí, že je to sbírka, která Ti dělá radost podobně jako ta moje mně. Sběratelství modelů zvířat je velice pěkný relax a jsem rád, že v tom nejedu sám, že je nás víc. :-)

Datum: 26.04.2017

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Příjemná projížďka

Děkuji za milá slova.

Datum: 15.07.2016

Vložil: Ranch - England WHITE HORSE

Titulek: Dotaz

Máte uplně překrásnou sbírku :) Zajímalo by mě i přesto zda jich máte tolik máte nějaké pojmenované ? :) Děkuji za odpověď.

Datum: 03.08.2016

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Dotaz

Děkuji za pochvalu, moc si jí cením :) Pojmenovaný nemám ani jeden model :) Svoj sbírku má z velké části jako zdroj informací o živočišných druzích, nápadech k fotografování a osobní radosti :)

Přidat nový příspěvek