Kde nakupovat / vyměňovat?

Pokud nemáte možnost nakupovat figurky ve větším hračkářství a jste odkázáni pouze na internet, mám tu pro vás výborný e-shop na figurky značky Schleich a CollectA. KozelRozel nabízí bezkonkurenční ceny a jejich služby jsou opravdu na jedničku. Sám jsem si z tohoto e-shopu objednal celou moji sbírku koní a nebyl jediný problém. Doručeno do několika dní, komunikace na jedničku a jsem s nimi nadmíru spokojený... :)

https://www.kozelrozel.cz/?figurky-schleich,31

 

Značka Safari Ltd. bohužel již není zastoupena na českém trhu. Ale není důvod zoufat, protože tomu bude  rok, co jsem se spojil s e-shopem Sběratelský Ráj a jelikož se znám s majitelkou společnosti Safari Ltd., domluvil jsem jejich spolupráci. Takže na stránkách Sběratelského ráje máte možnost objednat si téměř cokoliv od Safari. Dodací lhůta je trochu delší, asi měsíc, ale je to pochopitelné, protože sklady nejsou tady v čr. S jejich službami jsem velmi spokojený. Nikdy nebyl jediný problém.

https://eshop.stargate.cz/e-shop/index.php?_a=viewCat&catId=530

 

Asi nejbližším e-shopem, který je plný novinek od všech značek je německý

https://shop.modellpferdeversand.de/

 

Koně značky Breyer mají velmi dlouhou tradici, která se zrcadlí v jejich jedinečné kvalitě a kráse těchto modelů. Na českém trhu se s nimi běžně nesetkáte, protože jejich cenová dostupnost je asi největší brzdou pro kamenné obchody. Každopádně pokud patříte mezi jejich obdivovatele a sběratele, určitě můžete navštívit stránky největšího českého distributora těchto modelů a prohlédnout si jejich napráskaný e-shop.

https://www.breyerhorses.eu/obchod/index.php?a=stranka&s=7&PHPSESSID=027al1du530eac77vuibigs6v2

 

Výborný německý e-shop, kde jsou k sehnání i hodně raritní figurky, ale také za patřičně vysokou cenu.

https://www.gaschers-s.de/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Diskusní téma: Kde nakupovat / vyměňovat?

Datum: 28.01.2017

Vložil: Jirka

Titulek: Papo

Ahoj, nevím, jaké tu máte zkušenosti, ale zdá se mi, že v poslední době je složitější sehnat v ČR figurky Papo. V kamenných obchodech v Praze jsem je už neviděl několik měsíců a v internetových (Kozel Rozel, Mctoy.eu) je jich jen pár a navíc ne ty, které sháním (levhart, černý levhart, jaguár), i když se pořád ještě vyrábějí (jsou v katalogu na letošní rok). Neměli byste prosím nějaké tipy, kde by se daly objednat? Díky předem!

Datum: 05.02.2017

Vložil: Daniela

Titulek: Re: Papo

Ahoj, skús stránky kníhkupectva Neoluxor, tam niektoré Papo modely majú. A ešte existuje aj samotný web papo.cz, ale osobnú skúsenosť s nimi nemám.
Daniela

Datum: 07.02.2017

Vložil: Jirka

Titulek: Re: Re: Papo

Srdečné díky za radu. Díval jsem se na stránku Neoluxoru i na papo.cz a vypadá to dobře. Teď ještě na ty modely našetřit, ale to by neměl být velký problém :-).

Datum: 22.01.2019

Vložil: Miskaa13

Titulek: Re: Papo

Na papo.cz když napíšete do emailu katalogové číslo není problém novinky na stránkách nemají ,ale na skladě ano a když se vyznáte vždy doručí co napíši. Vždy napíši to čislo a co je to za zvíře a není problém.

Datum: 30.01.2014

Vložil: PETZ

Titulek: mc-toy.com

Ahoj, můžu jen doporučit e-shop mc-toy.com. Mají tam staré modely, služby jsou dobré a vše přišlo jak mělo :-)

Datum: 18.12.2013

Vložil: ratti

Titulek: děkuju

Moc vám děkuji za stránky kozelrozel, konečně můžu mít ve své sbírce i zvířátka od collecty a bullylandu.

Datum: 27.03.2014

Vložil: MartinH

Titulek: Re: děkuju

Super, jsem rád :)

Datum: 28.10.2013

Vložil: marketa

Titulek: vitríny kde je sezenu

ahoj chci se zeptat ohledne vitrín na modely schanim vic skupin modelu naraz a zajímalo by me kde levne sehnat vetsi vitrínu?díky

Datum: 29.10.2013

Vložil: MartinH

Titulek: Re: vitríny kde je sezenu

LIDL kolem Vánoc :)

Datum: 01.03.2013

Vložil: Aida

Titulek: Posledné kusy

Milí priatelia, zberatelia, chcem osloviť hlavne opozdilcov, ktorí sa stali zberateľmi len prednedávnom (tak ako ja) a zúfalo hľadajú staršie kúsky, ktoré sa už nevyrábajú. Ak zháňate prehistorické cicavce od Schleich, môžem odporučiť stránku https://www.mc-toy.com/k/2/schleich.html , kde ešte zoženiete posledné kusy. Tak isto sú tam ešte v ponuke staršie modely, ako napr. okapi (14361), gepard (14143), los americký (14310), kozoroh (14366), srnec (14379) a iné, za relatívne slušnú cenu (oproti nemeckému e-shopu). Medveďa baribala (Schleich 14316) zoženiete na www.darovanek.cz , kde je vo výpredaji a v akcii za 139Kč. Tak sa poponáhľajte, veľa šťastia pri zháňaní ;-)

P.S. ak by niekto vedel nejaký e-shop, kde by sa dali zohnať modely od Papo a Collecta na dobierku s doručením aj do SR, dajte prosím vedieť. Vďaka

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek