Jak vypadají v reálu...

Občas se stane, že modely uvedené v katalogu značek se ve výsledku mohou trochu lišit... v barvě, postoji... a nebo si nejste jisti velikostí modelu a jste zvědavi, jestli se konkrétní model bude velikostí hodit do vašeho stáda :) Právě proto jsem vytvořil album, které obsahuje stutečné fotky nových modelů pro rok 2014 od předních značek. Několik "srovnávacích" fotek, díky kterým můžete poměřit velikost modelů a několik opravdu detailních fotek, díky nímž si modely můžete zamilovat ještě předtím, než si je "osaháte" přímo v obchodě... Tak mrkněte a sdělte svůj názor :)

MartinH

Diskusní téma: Jak vypadají v reálu...

Datum: 21.05.2015

Vložil: k.

Titulek: :(

škoda že odkaz nefunguje :(

Datum: 14.08.2015

Vložil: MartinH

Titulek: Re: :(

Už je vše v pořádku :)

Datum: 21.07.2013

Vložil: MartinH

Titulek: :)

Děkuji :) Mám upřímnou radost, že tento nápad pomohl v rozhodování... Já taky vždy jedu podle katalogu, ale v reálu figurky vypadají vždy úplně jinak a podle toho se rozhodnu... Budu průběžně dodávat fotky jak se budou objevovat :)

Datum: 19.07.2013

Vložil: Víťa (Safari pod Klíčem)

Titulek: Dobrý nápad

Pro mně osobně je to velká pomoc při výběru. :-)

Datum: 18.07.2013

Vložil: Aida

Titulek: skvelý nápad

Skvelá rubrika, výborný nápad a super fotky, vďaka. Zdá sa mi, že v reále vypadajú zvieratá ešte lepšie, ako na katalógových fotkách. Uistila som sa, že z môjho wishlistu nebudem nič škrtať, práve naopak, pár kúskov ešte pribudlo :-) Mojo aj Collecta majú úžasné novinky, biodiverzita mojej poličky sa tohto roku poriadne rozrastie :-)

Přidat nový příspěvek