Pro všechny sběratele zvířecích modelů .................................................................

 

Tyto stránky jsou určeny pro všechny fanoušky sběratelství... Tedy především pro sběratele zvířecích figurek, což je v České republice celkem rozšířený koníček. A jak jsem měl možnost zjistit, v různých koutech světa je to různé.

A tak jsem v kontaktu se sběrateli od Skotska až po Nový Zéland a sosám novinky odkud to jde :) V rámci českého zastoupení si dovoluji představit svoji sbírku, kterou jsem začal rozšiřovat před několika lety a stále více mě baví v tom pokračovat... Máte-li stejný koníček, vítejte! A nebojte se dát o sobě vědět. Budu velmi rád :)

A jinak... tyto stránky si užijte a doufám, že pro vás všechny budou informačním přínosem a budete se u nich obyčejně bavit.

S přáním fajn dne,

MartinH

.................................................................

Pokud máte zájem, můžete mě sledovat i na sociálních sítích, na kterých jsem také aktivní :) Stačí následovat tyto odkazy...

.................................................................

 

 

Jak jste spokojeni s těmito stránkami?

Datum: 26.02.2024

Vložil: NerryAffed

Titulek: Hello, Happykiddi

Hello from Happykiddi.

Datum: 17.02.2024

Vložil: Lenka Plátíková

Titulek: logo

Ahoj. Máš krásné logo. Kdo ti ho dělal? Vždycky, když ho vidím někde na netu hned vím, že to jsi ty :-) Je super. Dáš mi vědět, kdo ti ho vytvořil, prosím.

Datum: 17.02.2024

Vložil: Lenka Plátíková

Titulek: Re: logo

A tvoje sbírka je taky úžasná :-))) To jsem úplně zapomněla :-)))

Datum: 11.02.2024

Vložil: Tonda

Titulek: ...

Taky sbírám a máš ze všech sběratelů asi nejpropracovanější stránky co jsem viděl. Super. Rád se sem vracím.

Datum: 12.01.2024

Vložil: David

Titulek: *

To je mazec. Tvoje sbírka je neuvěřitelná.

Datum: 06.02.2024

Vložil: MartinH

Titulek: Re: *

Děkuji. To je velmi příjemná zpětná vazba :)

Datum: 02.12.2023

Vložil: Janinka

Titulek: vitríny

Nevíte, kde bych mohla sehnat vitríny jako máte vy? Lidl už je nenabízí. Máte kliku, že jich máte tolik.

Datum: 03.01.2024

Vložil: MartinH

Titulek: Re: vitríny

Bohužel sehnat tyto vitríny už není vůbec lehký úkol. Tím, že je Lidl přestal distribuovat se značně snížily možnosti. Jedině přes bazary a nebo psát na různé sběratelské stránky.

Datum: 12.10.2023

Vložil: Martin

Titulek: hustý

seš dobrej blázen :-) líbí se mi to cool koníček. a máš fakt pěkný fotky!

Datum: 25.11.2023

Vložil: MartinH

Titulek: Re: hustý

Děkuji :)) Rád jsem tímto bláznem :)

Záznamy: 1 - 10 ze 170
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Novinky

Aktualizace externí fotogalerie

03.01.2024 09:17
Jelikož všechny nově příchozí poctivě katalogizuji, tak se můžete podívat na rajčeti na na jednotlivé fotografie konkrétních nováčků. Vždy s označením značky. Informační popisky bohužel trvají, takže k těm se dostávám průběžně. Odkaz na galerie najdete v sekci "Moje sbírka".

Dinosauři

01.08.2023 00:00
V sekci "Moje outside práce" se můžete mrknout na novou fotogalerii zaměřenou jen na dinosaury :)

YouTube a FB

21.06.2023 05:47
Tam se toho děje asi nejvíc... každý měsíc se můžete těšit na videopřehled mých novinek. Na FB zase na NOVÁČKY ZA SKLEM, DINOSAUŘÍ OKÉNKO, JEDNU ZE ŠUPLÍKU, FOTOKOUTEK a další... Tak se neváhejte kouknout :) 

NOVÁ PŘOJÍŽĎKA SBÍRKOU

03.01.2023 20:35
Rok se s rokem sešel a jelikož za rok 2022 přibylo v mé s bírce 270 figurek, tak se musela, jako každý rok, udělat projížďka. Můžete ji vidět tady a zanechat komentář... www.youtube.com/watch?v=F4N5Ful_5GQ&ab_channel=MartinHCollection

NOVÉ VIDEO

12.09.2022 06:05
Na mém You Tube kanálu se můžete mrknout na nové video :) Prvních 20 novinek roku 2022 v mé sbírce :)

SCHLEICH 2023

25.08.2022 06:06
Na mojí FB stránce  se můžete podívat na fotky novinek od Schleich na rok 2023. Farma, koně, divočina a dinosauři. Stačí následovat odkaz. www.facebook.com/martinhcollection

Nové video na YouTube

07.08.2022 14:50
Mrkněte na moje nové video na YouTube a v sekci komentářů můžete zanechat vzkaz, jaké tématické video byste rádi viděli příště :) www.youtube.com/channel/UC9xUeLuYLAZTWzH-dPadAvw

Nová projížďka sbírkou

31.12.2021 15:42
Můžete se mrknout na zcela novou projížďku mojí sbírkou.V sekci "virtuální projížďka". Video je poměrně dlouhé, tak se usaďte a podívejte se :)

...něco se chystá...

18.12.2021 23:38
www.youtube.com/watch?v=_syz-Gf24-c&ab_channel=MartinHCollection

INSTAGRAM

07.12.2021 21:42
Jste-li uživatelé Instagramu, neváhejte a staňte se mými fanoušky na Instagramu. MartinH Collection je můj profil (překvapivě) :D
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Anketa

Jaká třída živočichů je vaše oblíbená?

Savci (341)
15%

Plazi (217)
9%

Ryby (1 013)
44%

Obojživelníci (226)
10%

Ptáci (217)
9%

Hmyz (304)
13%

Celkový počet hlasů: 2318